14 трав. 2018

Розпочинається ДПА у 4 класі

Наказ " Про допуск учнів 4 класу до державної підсумкової атестації", розклад проведення ДПА та склад комісії.
11 трав. 2018

День матері

Вітання зі святом Найкращій матусі! В цей день вшанувати Всі діти їх мусять. Здоров’я хай буде Міцніше граніту, Дитячою вдячністю Серце зігріте.
10 трав. 2018

Зустріч з представником "Воловецького лісового господарства"

В нашу школу завітав представники з "Воловецького лісового господарства" Стецо Мирон та Панькулич Віталій . Вони розповіли учням, як треба охороняти і любити природу, насаджувати дерева, берегти ліс. Учням 4 класу представники подарували подарунки і на шкільну бібліотеку книгу"Лісовий букварик".
8 трав. 2018

8 травня - День пам'яті та примирення

Учнями школи та педагогом-організатором Гафинець Л.Ф. в день пам'яті та примирення до пам'ятника воїнам-односельчанам було покладено квіти і вшановано пам'ять хвилиною мовчання.
27 квіт. 2018

Свято Букварика

Прощавай Букварику
26 квіт. 2018

26 квітня - День пам'яті на ЧАЕС

Чорнобиль – ми пам’ятаємо цю дату. І застигає в жилах кров. Чорнобиль – помирає у дитини мати. І не віддасть їй вже свою любов. Чорнобиль – скільки в цьому слові горя, Страждань та гірко виплаканих сліз. Ця радіація впадає в Чорне море, Вона таїться в ніжних стовбурах беріз. Чорнобиль – доки будемо терпіти. Таку халатність та тяжкий урок? Чорнобиль – помирають наші діти, яким. В житті вже не зробити перший крок. В нашій школі є традиція вшановувати пам'ять на ЧАЕС. Педагогом-організатором була організована загальношкільна лінійка, класними керівниками були проведені: виховні заходи, бесіди. Бібліотекарем організовано виставку книг, ілюстрацій, малюнків.
20 квіт. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу

Конкурсний відбір замовлених підручників
2 квіт. 2018

Тиждень дитячої та юнацької книги

План заходів: 1) День відкритих дверей в шкільній бібліотеці. 2) Посвята першокласників у читачі. 3) Робота книжкової лікарні "Вчись і ти, як книгу берегти". 4) Рейд-перевірка підручників. 5) Екскурсія до шкільної бібліотеки.
29 бер. 2018

ПЕДРАДА – МАЙСТЕР-КЛАС Організація ціннісно зорієнтованої діяльності учнів на уроці

План проведення педради І. Розминка « Мовна хвилинка». ІІ. Постановка мети й завдань заняття. Визначення освітніх завдань. Робота в групах. ІV. Контрольно-узагальнювальний етап. для чого ми це робили? V. Рефлексія. Голосування карточками.
12 бер. 2018

Урок-подорож "Тарас Шевченко - великий син України"

Для розширення світогляду та знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка відбувся цікавий бінарний урок у 2 та 3 класах. Захоплюючу подорож підготували вчителі Биркович Ірина Федорівна та Климович Ганна Емілівна. Для сприяння виховання національної самосвідомості діти декламували вірші Шевченка, брали активну участь у вікторині, підготували ілюстрації до прочитаних поезій великого Кобзаря. Учні працювали в командах, були хорошими акторами, виконували пісні на слова поета і закінчили свою подорож переглядом презентації про пам′ятники Шевченку у різних країнах світу.