8 трав. 2019

День Пам'яті та Примирення в Україні

Ми знову прийдемо до вічного вогню, Рокам ніколи пам’яті не стерти Про тих, хто пережив страшну війну, І тих, хто залишивсь в обіймах смерті. Ми знову прийдемо до вічного вогню… Із нами прийдуть і онуки й діти, Щоб ветеранам до землі вклонитись, Щоб вшанувати їхню сивину. Нехай Господь дарує їм літа, Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні. Нехай щороку зелень молода Встеляє килимом стежки у завтра.
6 трав. 2019

Тиждень дорожнього руху

У школі з 06.05.-11.05- проводився тиждень Дорожнього руху. План заходів: Бесіди:1. "Я- пішохід!", "Правила та обов'язки пішохода"; 2. Години спілкування: "Безпека дорожнього руху", "Твій друг дорожній рух"; 3. Круглий стіл: "Щоб не трапилось біди - правил дорожніх дотримуйсь завжди!", "Поведінка у громадському транспорті". 4. Урок з презентацією: " Безпека на дорозі - безпека життя!", "Правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах".
24 квіт. 2019

День пам'яті ЧАЕС

24 квітня у школі було проведено загальношкільну лінійку"Пам'ять з полиновим присмаком болю" до Дня пам'яті на Чорнобильській ЧАЕС. Організовано виставку малюнків, були проведені класними керівниками виховні години. Минуло 33 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно непокоїть людей. Чорнобильська біда на довго залишиться в нашій пам'яті.
10 квіт. 2019

Засідання МО початкових класів

Відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 2 класі - Дербаль В.Ю.
28 бер. 2019

Педрада - обговорення

План заходів: 1. Інноваційний потенціал сучасного педагога. 2. Шляхи створення умов для впровадження превентивного виховання. 3. Презентація творчих здобутків вчителів, що атестуються. 4. Про роботу Школи молодого педагога.
21 бер. 2019

Цього дня у школі відбулося ІІІ засідання творчої групи. Учасники заходу відвідали відкритий урок у 9 класі з української мови та літератури ( інтегрований)

Тема інтегрованого уроку "Вічна тема матері і сина ( за поемами Шевченка " Наймичка" і " "Катерина"; узагальнення вивченого з теми " Складні речення з різними видами зв'язку". Тип уроку - дослідження. Умовно етапи уроки мали назву " сходинки", як-от: сходинка 1 " "Мовознавці" ( учні досліджували мовно- лексичні особливості творів Шевченка, особливості будови речень), сходинка 2 " Літературознавці" ( складання літературних паспортів до поем); сходинка 3 " Театрали "( Інсценізаціія уривків " Катерина " та " Наймички"; сходинка " Мистецтвознавці" ( школярі порівнювали художні полотна " Катерину" Шевченка" та " Сікстинську Мадонну" Рафаеля); сходинка 5 " Психологи" (порівнювали образи головних героїнь"
19 бер. 2019

Конкурсний відбір проектів підручників для 6 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу
18 бер. 2019

З 18.03.- 21.03- тиждень дитячо-юнацької книги

План заходів: 1. День відкритих дверей: "Мій друже супутнику, книго моя, завжди на дозвіллі - де ти там і я". 2. Моніторинг читацьких інтересів учнів 5-6 класи). 3. Конкурс та краще читання байок Л.Глібова та гуморесок П.Глазового ( 2-4 класи). 4. Турнір "Книголюбів" 7-9 класи. 5. Підведення підсумків тижня.
18 бер. 2019

Виставка "Воскресни писанко!"

Українська писанка – як дитяча пісенька, як бабусина казка, як матусина ласка. Сяду собі скраєчку, розмалюю яєчко: Хрестик, зоря, віконце – стане воно, мов сонце.
11 бер. 2019

Шевченківські дні

205 РІЧНИЦЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ШЕВЧЕНКА БУЛА ВІДЗНАЧЕНА ВИСТУПОМ ШКІЛЬНОГО АМАТОРСЬКОГО ТЕАТРУ. ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ МАЙСТЕРНО ВІДТВОРИЛИ СТОРІНКИ НАЙДОВЕРШЕНІШОГО ТВОРУ ПОЕТА - ПОЕМИ " НАЙМИЧКА"