25 січ. 2018

ІІ засідання психолого-педагогічного семінару . Семінар-практикум " Психологічне здоров'я вчителів"

План проведення: 1. Вправа " 3 слова про себе". 2. Інформаційне повідомлення " Колесо життя". 3. Мозковий штурм " Психологічне здоров'я вчителя - це...". 4. Бесіда " Стрес та його джерела". 5. Тест " Чи все у вас добре з нервами?". 6. Обговорення результатів тестування. 7. Рекомендації вчителям. Підсумки роботи.
23 січ. 2018

ІІІ засідання творчої групи. Відкритий урок з географії у 8 класі ( вчитель Лянг М.І.)

Відкритий урок з географії з теми: " Води суходолу. Поверхневі води України." включав багато різних прийомів і методів: робота на карті України, бліцопитування, вирішення проблемного твердження " Річки - це дочки клімату", робота в групах, практична робота - лабораторне дослідження . За віршем А.Метлинського " Смерть бандуриста" учні характеризували роботу річки. У плані роботи був перегляд відео , що супроводжувався відомою музичною заставкою "У світі тварин". Учасники та гості відкритого уроку мали змогу не тільки успішно попрацювати, але й отримати естетичну насолоду , адже були використані різні прийоми навчальної діяльності.
22 січ. 2018

22 січня - День Соборності України

22 січня в школі була проведена загальношкільна лінійка, присвячена Дню Соборності України
29 груд. 2017

Педрада-студія "Національно-патріотичне виховання в системі виховної роботи школи"

План проведення педради І. Розминка ІІ. Пролог. Перегляд слайдів презентації . ІІІ. Виступи вчителів з описом досвіду роботи з патріотичного виховання учнівської молоді . ІV. Результати моніторингового опитування учнів 5-9 класів. V. Експрес-проект. Робота в групах. Вироблення рекомендацій. VІ. Обговорення проекту рішення . Епілог VІ. Рефлексія . Психологічне розвантаження.
29 груд. 2017

Всіх вітаємо з Новорічними святами

Дорогі колеги, батьки та учні школи! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю і Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії! Нехай чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями. Рік Новий - казковий час! Хай здивує щастям Вас Рік добра і рік кохання. Тож приймайте привітання: Будьте добрі та здорові, Побажаємо любові, Світла й радощів багато, Щоб життя було, як свято! Хай Новий рік з добром до Вас прийде, Здоров’я, сміх і радість принесе, Різдво з колядою хай завітає, Щастям безмежним Вас благословляє! Адміністрація школи
28 груд. 2017

Новорічний бал-маскарад

28 грудня - в школі був проведений новорічний бал-маскарад " У колі друзів - жарти й сміх...". У програмі свята - Дід Мороз і Снігуронька приготували для учнів школи різні конкурси, вікторини, розіграш лотерейних білетів, в кінці свята була новорічна дискотека, всі учні школи були задоволені новорічною програмою. Свято підготувала педагог-організатор Гафинець Л.Ф. та класний керівник Маврер Л.В.
27 груд. 2017

27.12.2017 року Волошин І.В.,вчитель англійської мови, провела інтелектуально-розважальну гру-змагання з унями 8 – 9 класів під назвою In the World of English

Інтелектуально-розважальна гра In the World of English для учнів 8 – 9 класів Всі учні були задіяні:ведучі,учасники змагання,журі,вболівальники.Учасники змагання були поділені на дві команди “New Year”та “Merry Christmas”.Адже Новий Рік – пора веселощів, подарунків та привітань. Кажуть, під Новий Рік, що не забажається, все завжди відбудеться, все завжди збувається. Новий Рік – це час казки і виконання найзаповітніших бажань. Повітря наповнюється якоюсь таємничою магією. Напередодні новорічних свят мільйони дітей на всій планеті мріють про подарунки,які принесе Дід Мороз .Одним із найцікавіших конкурсів був конкурс капітанів,де капітани команд писали листа Діду Морозу. Протягом змагання учні взяли участь у різних конкурсах: • Конкурс 1 «Розминка» • Конкурс 2 «Розв'яжи приклади» • Конкурс 3 «Знайди помилку» • Конкурс 4 «Скорочені імена» • Конкурс 5 «Герої казок та мультфільмів» • 6 конкурс-конкурс капітанів « Напишии листа Діду Морозу » Переможці були нагороджені квитками майбутнього(бонус+). Учасники залишилися задоволені,а всі присутні отримали позитивні емоції та святковий настрій,прослухавши привітання учнів восьмого класу та виконання ними пісень “We wish you a Merry Christmas”, “Jingle Bells”.
18 груд. 2017

18 грудня - відбувся святковий ранок

В школі було проведено вихователем ГПД Вотьканич Н.В святковий ранок на тему: " Святий Миколай, до чемних діток завітай"
13 груд. 2017

13 грудня- відбулося методооб'єднання класних керівників

Була проведена відкрита виховна година у 2 класі на тему: " Світ емоцій" - класним керівником Климович Г.Е.
11 груд. 2017

З 11- 15 грудня відбувся тиждень математики та фізики

В школі протягом тижня було проведено вчителями математики та фізики такі виховні заходи: Відкриття тижня математики – перегляд презентацій «Як виникла математика і фізика».Конкурс фізико - математичних стінгазет. Математичний ранок « Математика – цариця наук», вчитель математики 6 класу Маврер Л.В. Гра-вікторина «Слабка ланка», Фізична мозаїка «Свято механіки» вчитель фізики Мадяр Г.П. ,Математичний КВК між учнями 8 і класів, вчитель математики Маврер Л. В. Математичне шоу «Ми і математика» вчитель математики 5 класу Лянг М.І. Підсумки тижня. Нагородження переможців грамотами, дипломами та солодощами.