7 бер. 2019

Привітання учнів 9 класу з 8- Березням

7.03.2019 року у нашій школі відбулося свято, присвячене Дню весни, 8 Березня. Учні 9 класу дуже старанно підготувалися до цього свята, за допомогою педагога-організатора Гафинець Л.Ф. та класного керівника Волошин І.В.,провівши усний журнал під назвою «Зі святом весни Вас,дорогі жінки!». Урочисте свято розпочали ведучі такими словами Коли народжується мрія В святковім маєві пісень, Коли окрилена надія Весняний осяває день. Ми вашим іменем радієм, Ми вашим успіхом ростем, Ми вашим серцем пломенієм, Ми в ваших задумах зорієм, Для Вас - живем. І, як будь - який журнал, починається з обкладинки. А на обкладинці журналу сучасна і стильна, принципова і вимоглива, активна та ініціативна, чесна і справедлива – найголовніша жінка нашої школи шановна Мадяр Ганна Павлівна. За супер позитивними якостями мудрого керівника, директора школи учні 9 класу, і усі жителі затишного дому школи-родини, завжди помічаємо: ласкаву посмішку, теплий погляд, материнську турботу про учнів, велику любов, віру і надію на те, що все обов’язково буде добре. Також учні перегорнули декілька цікавих сторінок журналу під час яких виконали пісні «Дівчина-весна», «Гітара», «Малесенькі долоньки»; відкрили рубрики «Крок до зірок», «Цікаві поради», «Міфи та реальність», «Звички жінок», «Жарти про жінок», «Привітання та побажання». Вчителям сподобалось свято,вони вдячні випускникам та їхнім батькам за таких хороших учнів.
5 бер. 2019

Конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу
1 бер. 2019

Місячник «Про Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз»

План заходів до проведення місячника: 1. Бесіди: "Що таке туберкульоз?", "Туберкульозу - ні!" 1-2 класи; 2. Години здоров'я: " Що необхыдно знати про туберкульоз", " Причини винекнення туберкульозу" 3-4 класи; 3. Конкурс дитячи малюнків : "Школярі Закарпаття проти туберкульозу" 5-9 класи; 4. Круглий стіл, захист учнівських проектів: "Що таке туберкульоз і шляхи його передачі" 7-9 класи; 5. Уроки-тренінги: "Зупиніть туберкульоз, поки я живий", " Профілактика туберкульозу в учнівському колективі" 5-8 класи; 6. Година спілкування: "Туберкульоз -глобальна небезпека людства" 7 клас; 7. Виходна година з презентацією: "Туберкульоз - загроза нашого суспільства" 9 клас.
25 лют. 2019

З 25.02- 01.03.2019 року в школі проводився тиждень хімії

План заходів: 1. Відкриття тижня хімії. Конкурс хімічних газет( 7-9 класи). 2. КВК по хімії ( 8-9 класи). 3. Перегляд проектів підготовлених учнями школи. 4. Цікава година " У гостях у казки". Розгадування ребусів та хімічних загадок. 5. Підведення підсумків тижня. Вчитель хімії Брунцвик Л.А.
20 лют. 2019

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

В нашій школі було проведено педагогом-організатором Гафинець Л.Ф. виховний захід для учнів 5-9 класів " Їх прийняло небо, лишивши списки..." Історія України написана не чорнилом, а кров'ю! За 5 рік, що минає, ми у цьому переконалися. Умирали невинні, беззбройні люди: юнаки, чоловіки, дівчата, жінки безстрашно дивилися в обличчя катів у погонах. Переглянемо коротку хроніку подій Революції Гідності, щоб зрозуміти - чому за своє прагнення та європейські настрої українці сплатили життям і, ці прагнення обернулися новітньою Голгофою України.
6 лют. 2019

Шкільна виставка-конкурс

В школі була проведина виставка дитячих малюнків на протипожежну тематику. Організатор виставки вчитель образотворчого мистецтва Вотьканич Н.В. Кращі малюнки були відібрані на районний конкурс.
29 січ. 2019

29 січня - День пам'яті героїв Крут

Вчителем історії Бурак М.А. було проведено з учнями 7-9 класів історичну годину до Дня пам'яті героїв Крут " Квіти у полі, там де Крути..." Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії. Крути стали початком нової доби в історії України . Без Крутів навіть Акт злуки 22 січня 1919 року був би лише документом.
22 січ. 2019

22 січня - День Соборності України

У школі була проведена шкільна лінійка на тему: " Нехай нерозмежованою залишиться навіки!" 22 січня Україна щороку відзначає державне свято - День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ідея Соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Високий принцип Соборності своїх земель - найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація. Лінійку підготувала педагог-організатор Гафинець Л.Ф. та учениці 6-7 класів.
29 груд. 2018

ІІ засідання Круглий стіл

1. Стан модернізації освітнього середовища навчального закладу у зв'язку із оновленням освіти. Організація методичної та дидактичної підготовки педагогів, удосконалення структури й організації навчально-виховного процесу. 2. Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку здібності дитини в сучасному освітньому просторі. 3. Про підсумок навчально-виховної діяльності за І семестр.
28 груд. 2018

Новорічний бал-маскарад в учнів 5-9 класів

Сильні вдарили морози, сніг лежить вже на порозі. До нас лине Новий рік, погулять би, як той рік! Кабана рік наступає він добра лиш нам бажає. Зичить щастя нам на вік, і здоров'я в Новий рік! З такими словами учні 9 класу розпочинали свій новорічний вечір. Новорічна програма: 1. Новорічні привітання учнів 9 класу. 2. Конкурси, ігри та розваги. 3. Розіграш новорічної лотареї. 4. Танці (дискотека). Свято підготували учні 9 класу, педагог-організатор Гафинець Л.Ф. та класний керівник 9 класу Волошин І.В.