13 черв. 2018

Звіт директора школи

13 червня 2018 року було проведено звіт директора школи перед громадськістю за 2017/ 2018 навчальний рік
7 черв. 2018

Екскурсія з учнями мовного табору

Вчителями школи була організована екскурсія до військово-історичного комплексу "Бункер Лінії Арпада "
1 черв. 2018

Наказ "Про зарахування до складу учнів 1-го класу"

29 трав. 2018

Відкриття мовного табору з 29.05- 11.06.2018

1- день - День знайомств ( The Day of Acquaintance) 1. Знайомство учнів між собою. 2. Бесіда-інструктаж проведена Волошин І.В. 3. Прикрашення класу для роботи в табору 4. Урочиста церемонія (кожен клас представляє пісню англійської мови і разом гімн-англ). 5. Ланч 6. Гра " Хто кмітливий". 7. Гра з м'ячем ( big-small)
25 трав. 2018

Шкільне свято "Школо прощавай"

Сьогодні з рідною школою прощається її найстарші діти, це наші дев'ятокласники. В шкільній оселі свят завжди багато, Де музика лунає, чути спів. Але у нас сьогодні надзвичайне свято, Ми проводжаємо своїх випускників. Свято останнього дзвоника підготували: педагог-організатор Гафинець Л.Ф, та класний керівник 9 класу Маврер Л.В. Також на святі були присутні гості, вчителі та батьки.
25 трав. 2018

ДПА у 9 класі

З 31 травня 2018 року розпочинається ДПА у 9 класі.
24 трав. 2018

"Прощавай початкова школо!"

Учні 4 класу та класний керівник Мадяр Т.В. підготували свято "Прощавай початкова школо!" на свято були запрошені батьки випусників початкової школи та дирекцію школи.
17 трав. 2018

Свято вишиванки

За мир та спокій в Україні! Щоб вишивані візерунки. У долю кожної родини Внесли приємні подарунки! У школі були проведені: урочиста лінійка до свята, виховні заходи та круглий стіл " Історія винекнення вишивки".
16 трав. 2018

Конкурсний відбір підручників для 1 класу

Замовлення підручників для першокласників
15 трав. 2018

Міжнародний день сім'ї

У мене є сім'я - Мама, тато, брат і я. Краще за всіх ми живемо, Пісні голосно ми співаємо. Нікому не дозволю Ображати свою сім'ю. Хай завжди живе сім'я - Мама, тато, брат і я. У школі було проведено виставку стангазет, плакатів, а учнями 7 класу був проведений виховний захід "Мама, тато і я- щаслива сім'я!"