28 груд. 2018

Новорічний ранок в початковій ланці

Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.
18 груд. 2018

Шкільне свято Миколая

18 грудня - вихователем ГПД Мадяр Т.В. було підготовлено свято з учнями 2-4 класів " До нас у школу завітав Миколай". Я Святого Миколая, Дуже-дуже добре знаю. Він на свято в чобіток Для слухняних діточок Має у своїй торбинці Найприємніші гостинці. З таких слів розпочалося свято в школі
18 груд. 2018

ІІ засідання МО класних керівників

Класним керівником Лянг М.І. було проведено виховний захід у 6 класі на тему: "Іде Миколай, ти добром його стрічай!"
10 груд. 2018

10 грудня - Всесвітній день права

У школі з 10.12-14.12.2018 був проведений Всеукраїнський тиждень права . План заходів: у 1-4 класів було проведено інформаційні хвилинки " Я маю право...", "Права дитини"; виховна година " Я громадянин і маю право"; у 5-9 класів були проведені години спілкування :" Знаємо свої права, виконуємо обов'язки", " Подорож до країни права", " Я дитина і маю право". Вчителем правознавства Бурак М.А. було проведено брей-ринг "Права людини" з учнями 9 класу.
5 груд. 2018

ІІ засідання творчої групи

У середу 05.12. відбулося ІІ засідання творчої групи План роботи: 1. Застосування інноваційних методів на уроках хімії, як засіб формування компетентностей продуктивної діяльності. 2. Вдвідування та обговорення відкритого уроку з хімії у 9 класі " Екзотермічні і ендотермічні реакції. Термохімічні рівняння". Вчитель хімії Брунцвик Л.А.
30 лист. 2018

ІІ засідання МО вчителів початкових класів

Відкритий урок у 4 класі з літературного читання на тему: Л.Українка "Сосна", який підготувала Биркович І.Ф.
24 лист. 2018

Психолого- педагогічний семінар

24 листопада з учителями закладу був проведений психолого-педагогічний семінар" Креативність - шлях до професійного успіху". Усім відомо, що учительська професія нелегка, і з кожним роком все ускладнюється та збільшується об'єм роботи. Тому сьогоднішня тема " Креативність - шлях до професійного успіху" є актуальною. Головним у педагогічній діяльності є те, що креативність можна і необхідно розвивати не тільки в самому собі, але й в інших. Основними властивостями креативного мислення є: - здатність людини до нестандартного, оригінального мислення й поведінки, що має творчий, конструктивний характер; - готовність до нових ідей; - здатність приймати блискавичні, творчі рішення; - здатність проявляти соціально значиму творчу активність.
23 лист. 2018

Шкільна лінійка присвячена пам'яті Жертв Голодомору " Не дамо згасити свічу пам'яті"

У 1933 р був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки живого люду лягло у могили - старих, молодих і дітей, і ще не народжених у лонах матерів. З таким виступом розпочалася загальношкільна лінійка до дня Голодомору. Сьогодні, коли від початку Голодомору минули десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам'ять про мільйони безвинних замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок. Душі померлих від голоду пом'янули хвилиною мовчання.
20 лист. 2018

Профорієнтаційна робота

Працівником Воловецького РЦЗ Мумряк Г.І. був проведений семінар з учнями 8-9 класів" Вибір професії"
9 лист. 2018

9 листопада - День української писемності та мови

В нашій школі до свята Дня української мови та писемності були проведені такі заходи: Бесіда" О, мово рідна, золота колиско!" , "Співай, мово наша", шкільна лінійка з учнями 5-9 класів, бібліотечна виставка висловів про мову. Учнями 9 класу та класним керівником Волошин І.В. був підготовлений проект " Випускник 2019".