5 жовт. 2017

День вчителя під девізом: " Учитель спокою не зна, учитель завжди - у тривозі"

Класним керівником 9 класу Маврер Л.В. та педагогом- організатором Гафинець Л.Ф. було організовано шкільне свято для вчителів. Учні 9 класу підготували прикрасний концерт для любимих вчителів школи.
1 жовт. 2017

З 1 жовтня по 31 жовтня - було проведено місячник шкільних бібліотек

План заходів проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек: 1. Лінійка присвячена відкриттю Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. 2. День відкритих дверей " Сімейні зустрічі в бібліотеці". 3. Круглий стіл " До проблеми шкільного підручника". 4. Конкурс малюнків " Моя шкільна бібліотека". 5. Рейд- перевірка підручників " Підручник - обличчя учня". 6. Усний журнал " Книга - джерело знань і мудрості". 7. Акція " Подаруй книгу бібліотеці".8. Підведення підсумків проведення місячника, нагородження переможців грамотами.
29 вер. 2017

29 вересня - Всесвітній день бібліотек

В школі бібліотекарем Беренич М.М. була проведена виставка малюнків та бібліотечний урок "Довідкова література", також був проведений круглий стіл " До проблеми шкільного підручника"
1 вер. 2017

Перший урок : "Мандруємо стежками України"

Наші класні керівники провели перші уроки про Україну
1 вер. 2017

1 вересня - День знань

Педагогом-організатором Гафинець Л.Ф. було організовано урочисту лінійку присвячену Дню знань. На лінійці були присутні такі гості: Грига Д.М, отець Васілій, учасник бойових дій Халус І.Ю, сільський голова Мадяр В.М.
7 черв. 2017

7 день - закриття мовного табору

1.Ранкова зарядка. 2. Гра "Хто кмітливіший". 3. Написання листа другові. 4. Прес- конференція . 5. Закриття мовного табору флеш-мобом. 6.Вручення сертифікатів.
6 черв. 2017

6 день мовного табору

День розпочався з: 1) Фізкультхвилинки - вчитель - Довганинець Ю.П,; а також педагог-організатор Гафинець Л.Ф. та Бурак М.Ф. підготували та провели спортивні змагання де участь взяли всі учасники мовного табору
2 черв. 2017

5 день мовного табору

Вчителем Симканич М.І було проведено конкурс танців
1 черв. 2017

4 день мовного табору

1 червня - Міжнародний день захисту дітей Були проведені заходи: 1) Конкурс "Намалюй метелика" вч. Івашко Ю.І, 2) Пісенний вернісаж педагог- організатор Гафинець Л.Ф, 3) Виховний захід " Дозволь дитині бути щасливою" - Беренич М.М, 4) Спортивна вікторина "Тато, мама, я - здорова сім'я" - Довганинець Ю.П.
31 трав. 2017

Проводиться 3 день мовного табору

Перегляд презентації про стародавнє місто Львів, яку підготувала Биркович І.Ф., проводилася розважальна програма "Веселунчики", яку підготувала педагог- організатор Гафинець Л.Ф., "Екологічний бумеранг" підготувала вчитель - географії Лянг М.І.