6 груд. 2017

"Welcome to Germany"

1. Ірина Василівна з учнями 8 класу провела позакласний захід з англійської мови та тему: "Welcome to Germany", оскільки наступний 2018 рік - рік німецької мови. 2. Виховний захід був проведений у формі гри-подорожі. 3. Діти вирушили в подорож за допомогою цікавого девізу. 4. Проводячи гру, восьмикласники виконали різні види завдань англійською мовою. 5. Учні провели подорож визначними місцями Німеччини, де дізналися про столицю Німеччини - Берлін, ознайомилися із звичаями та традиціями німецького народу . 6. Під кінець заходу учні 8 класу утворили міні-проект "Flowers"( про риси характеру німецького народу). 7. На завершення учениці 8 класу, Симканич Галина та Саладь Аліна, привітали всіх присутніх із наступаючими Новорічно-Різдвяними святами та запропонували переглянути відео новорічної пісні, яку вони виконали на пісенному конкурсі "Junior Eurovision 2017".
24 лист. 2017

"Жертвам Голодомору - запали свічку"

В школі була проведена загальношкільна лінійка присвячена жертвам Голодомору на тему: "Сльози Божої Матері", класними керівниками були проведені виховні заходи на тему: " Без війни, без вини...", "Голодомор 1932-1933 років". В бібліотеці була організована виставка книг, малюнків, ілюстрацій до цієї трагедії.
21 лист. 2017

День Гідності і Свободи

21 листопада - в школі був проведений виховний захід " Україна - Гідна Свободи"
15 лист. 2017

Виступ екологічної бригади " Перлинка"

Вчителем біології Дербаль Г.В. було проведено виступ екологічної бригади " Перлинка" на тему: "Лікуємось без ліків". Дівчатка розказали всім учням, як можна лікуватися лікарськими рослинами, які ростуть у нас без ліків. В кінці заходу учасники виступу пригостили глядачів смачним малиновим чаєм та солодощами.
9 лист. 2017

День української мови та писемності

Вчителями української мови та літератури Ференц Г.М, та Михавків Х.С. була проведена урочиста лінійка до свято української писемності " Мова - душа народу". А також було проведено радіодиктант з учнями 9 класу та деякими вчителями школи.
8 лист. 2017

8 листопада - освячення Меморіальної дошки

За ініціативи настоятеля церкви отця Васілія Симканича та адміністрації школи було організовано освячення Меморіальної дошки біля пам'ятника воїнам-односельчанам. Урочисту частину освячення відкрили учні школи організатором якого була Гафинець Л.Ф. Після того отець Васілій провів панахиду за померлими нашими односельчанами. Подяку висловив сільський голова Мадяр В.М., директор школи Мадяр Г.П, та депутат Биркович В.П. На святі були присутні учні школи та жителі села.
2 лист. 2017

Вибори президента учнівського самоврядування " Європа +"

Програма кандидата в президенти учнівського самоврядування Лазівської ЗОШ І-ІІ ступенів Мій девіз : «Ніколи не здаватися і завжди діяти, незважаючи на перешкоди!»
26 жовт. 2017

Щедрі дари осені

26 жовтня - було організовано вчителем трудового навчання Дербаль В.Ф. та педагогом - організатором Гафинець Л.Ф. виставку-конкурс " Щедрі дари осені". У конкурсі взяли участь всі учні школи, кращі роботи були нагороджені грамотами.
16 жовт. 2017

З 16 - 20 жовтня в школі проведено тиждень правового виховання

Класними керівниками було проведено такі виховні заходи та круглі столи: " Знаємо свої права, виконуємо свої обов'язки", " Я маю право на щасливе майбутнє",правовий тренінг " Мир і дружба не дива, але знай свої права", вчителем правознавства Бурак М.А було прведено правовий ринг між учнями 8-9 класів.
13 жовт. 2017

День Захисника України. День козацтва

В школі було проведено загальношкільну лінійку присвячену Дню Захисника України, а також вчителем фізичної культури було проведено "Козацькі забави", а класними керівниками були проведені години спілкування, круглі столи; вчителем образотворчого мистецтва Вотьканич Н.В.організовано виставку дитячих малюнків " Тобі солдате". Керівником історико-краєзнавчого музею Брунцвик Л.А. була проведена екскурсія-подорож до Дня захисника України : " Не хвались, ідучи в бій, а хвались, ідучи з бою".