19 квіт. 2022

"Воскресни, писанко!"

18 квітня - в закладі проводилась виставка " Воскресни, писанко!". У виставці взяли активну участь учні 1-9 класів. Напередодні прекрасного свята Пасхи, бажаю миру і добра Вашому будинку, спокою Вашого серця, чистоти помислів і здоров'я всім близьким. Нехай в цю чудову ніч, коли воскресає Господь, Ваші бажання збудуться, і життя наповниться маленькими і великими чудесами.
31 груд. 2021

ІІ засідання педагогічної ради.

Круглий стіл.
30 груд. 2021

Новорічні ранки для початкової ланки.

Нас чекає гарний зал, на святковий карнавал Казки подих тут панує, диво всім нам подарує. Більше жартів, більше сміху, дозволяється у нас. Всі танцюйте, веселіться, бо прийшов для цього час. Вітає друзів, учнів та вчителів з Новим роком та Різдвом Христовим!
22 жовт. 2021

Шкільне свято " Осінні дари"

Сіла осінь на порозі, довгі коси розплела, Спілі яблука на возі до бабусі привезла. Вітром двері відчинила: - дари з воза забирайте! павутинкою злетіла: - через рік мене чекайте!
7 жовт. 2021

День працівника освіти

Допоки сонце світить з висоти, Щебечуть птахи, зацвітають квіти, Ми Вам життям бажаєм твердо йти. І днем грядущим від душі радіти! Хай щастя завжди супроводить Вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсяк час Лиш визнання вінчають !
21 вер. 2021

21 вересня - День Миру

Мир- це життя, щастя, радість, чисте небо над головою. Мир - це можливість спокійно вчитися, працювати, любити і поважати одне одного. за мир потрібно боротися.
1 вер. 2021

Перше вересня - День знань

" Вересень. Стежка до школи. Дзвонить веселий двінок. І через луг, через поле Сонце спішить на урок.
18 черв. 2021

10-й день (tenth day) День сміху (Laughing Day)

1.Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2.Конкурс мініатюр (міміка). / Competition miniature (mimicry). 3.Перегляд мультфільмів. / Watching cartoons. Закриття мовного табору "BUTTERFLY"
17 черв. 2021

9-й день (ninth day) День довкілля (Environment Day)

1.Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2.Екскурсія до лісу або річки. / Excursion to the forest or to the river. 3.Конкурс малюнків «Природа і фантазія». / Drawing competition “Nature and fantasy”¬¬.
16 черв. 2021

8-й день (eighth day) День розумника (the Day of Clever Man)

1.Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2.Вікторина «Найрозумніший». / Quiz “The most intelligent”. 3.Перегляд мультфільмів. / Watching car¬¬ toons.