7 бер. 2018

Загальношкільні батьківські збори

Порядок денний: 1. 2. Виступ заступника директора школи Ференц Г.М. на тему: " Правові засади відповідальності батьків у процесі виховання дітей". 3. Виступ практичного психолога школи Беренич М.М. " Вплив комп'ютера на психіку дитини". 4. Привітання учнів 8-9 класів для батьків. Виховний захід підготовлений педагогом-організатором Гафинець Л.Ф.
7 бер. 2018

Шкільне свято 8- Березня

Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертається з далеких країв птахи, квітнуть дерева, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна! А разом з нею - Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще якої половини? Найчарівнішої, наймилішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одни словом - жінок! З таким привітанням виступили учні 9 класу для вчителів школи. Свято підготували педагог-організатор Гафинець Л.Ф., та класний керівник Маврер Л.В. А також учні 4 класу під керівництвом класного керівника - Мадяр Т.В. привітали своїх мам з жіночим днем.
5 бер. 2018

5- 7 березня - Дні Екології

План проведення днів екології: 1. Відкриття лінійки. Виставка плакатів, годівничок.2. Усний журнал" Наші пернаті друзі".3. Виховний захід: "Земля- наш спільний дім". Підготували дні екології: вчитель географії Лянг М.І, вчитель біології Дербаль Г.В. Пташок викликаю з теплого краю. Летіть соловейки на нашу земельку, Спішіть, ластівоньки, Пасти корівоньки. З такими словами розпочався усний журнал " Наші пернаті друзі".
3 бер. 2018

Відкритий урок з біології у 6 класі

Ганна Василівна розпочала урок з перевірки домашнього завдання і відразу оголосила тему уроку: "Плоди і насіння". Ознайомила учнів з особливостями будови плодів, показала різноманітність плодів та значення їх у житті людини, розвивала вміння знаходити подібні й відмінні ознаки плодів, відрізняти їх вд коренеплодів та видозмінени пагонів, дотримуватись правил профілактики отруєння плодами і насіннями. Використала методичні прийоми: словесний, дослідницький, пошуковий. Були використані форми роботи на уроці: робота з підручником, робота в групах, складання опорних схем, робота з словником, виконання лабораторної роботи, участь в іграх " Кольоровий диктант", "Словниковий дощ", робота в "Зеленій аптеці". Також учні були задіяні в журналістське дослідження " Чим корисні зернівки злаків? Де застосовують плоди яблунь та суниць". Дівчатка робили досліди , учениця Вотьканич Христина ознайомила всіх із "Зеленою аптекою".
2 бер. 2018

Методичний тиждень

Відкритий урок з фізики у 7 класі на тему: Тиск. Одиниці тиску. Поставивши проблемні питання перед учнями ( Чому людині легше пересуватись на лижах по снігу, ніж без лиж? Чому шила на леза ножів час від часу нагострюють?) Вчитель - Мадяр Ганна Павлівна підвела учнів до подачі нового матеріалу. Під час уроку були використані різні форми уроку: " Мікрофон", "Віртуальний магазин", тестові завдання, подорож у світ природи та техніки, зроблено експериментальне завдання, яке показало залежність тиску від площі опори та сили тиску; вдосконалювались вміння розв'язувати задачі на застосування нової формули. В кінці уроку учням було запропоновано оцінити свою діяльність на уроці за допомогою жартівливої картинки із зображенням учнів різної активності та оціненими балами.
23 лют. 2018

ІІІ засідання МО класних керівників

Виховна година у 6 класі була присвячені Героям Небесної Сотні. Через перегляд відео та поетичний монтаж ми поринули у трагічні дні лютого 2014 року, коли загинула сотня кращих українців - лицарів Майдану. Відкриттям стало прослуховування пісні " Мамо, не плач..." у виконанні Халус Юстини. Такого чуттєвого прекрасного співу ми не чули вже давно!
21 лют. 2018

21 лютого- Міжнародний день рідної мови

Вчилелі- словесники Волошин І.В, Дербаль М.Ю., Ференц Г.М, разом з учнями 8-9 класів представили інсценізовані епізоди з відомих літературних творів, що звучали мовою оригіналу та в перекладі. Глядачам сподобалися герої казки " Попелюшка", драми У.Шекспіра " Ромео і Джульєта" та трагікомедії І.Карпенка- Карого " Сто тисяч". Учні також мали змогу оглянути малюнки та плакати " Квітни, рідна мово!" ( бібліотекар ), а також стали учасниками мовної вікторини " Подорож океаном рідної мови", проведеної учнями 7і 9 класу та їх класними керівниками Маврер Л.В та Беренич М.М.
15 лют. 2018

Вибір підручників для учнів 5 класу на 2018- 2019 н.р.

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти
6 лют. 2018

Відкритий урок з зарубіжної літератури у 6 класі

"Проблеми життя і смерті, дружби і зрадництва в оповідання Джека Лондона " Жага до життя". Так розпочинався уроку в 6 класі вчителем Дербаль Марією Юріївною.
25 січ. 2018

25-26 січня - Дні здоров'я

Учні 5-9 класів під керівництвом вчителя Довганинця Ю.П. провели цікаві заходи, що пропагували здоровий спосіб життя, дотримання гігієни, здорове харчування. У програмі - вікторини. конкурси, перегляд відеопрезентацій.