22 жовт. 2018

Тематичний тиждень приурочений 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського

З 22 по 26 жовтня в школі був проведений тиждень від 100-річчя дня народження В.О. Сухомлинського. Класними керівниками були проведені виховні години: «В.О. Сухомлинський –великий педагог», Читання, обговорення оповідань В. О. Сухомлинського з учнями 2-4 класів, Виставка шкільної літератури до 100-річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського.
12 жовт. 2018

Відзначення дня Захисника України. Дня Козацтва.

Я - українка! Цим пишаюсь. Я - українка навіки! Бо память наша українська - це прадіди, діди, батьки.....Такими словами 12 жовтня в нашій школі було розпочато загально-шкільну лінійку до Захисника України, де дівчатка 6-7 класу разом з педагогом-організатором Гафинець Л.Ф. підготували привітання нашим хлопцям та працівникам школи . А також в школі була проведена виставка малюнків на дану тематику і змагання по футболу між учнями 7-9 класів. Керівником музею Брунцвик Л.А. була проведена бесіда з відеороликами про День Козацтва і Дня Зихисника. Учні багато чого дізналися і всім присутнім було дуже цікаво.
4 жовт. 2018

відзначення дня Учителя

4.10.2018 року у нашій школі відбулося свято присвячене Дню вчителя «Низький уклін Вам, дорогі учителі!».Учні 9 класу дуже старанно підготувалися до цього свята. Зранку,прибравши коридор школи, урочисто зустрічали всіх вчителів з чарівним тортиком побажань. Також вручали кожному відкритку-запрошення на свято. Під час привітання школою лунала пісня «Вчителько моя,зоре світова». Вчителі були здивовані учнівським проектом( колаж фотографій всіх вчителів нашої школи) . Далі відбувалося урочисте свято під час якого дев’ятокласники вітали вчителів не тільки піснями та віршами, а відеороликом про життя наших вчителів у школі,гуморесками та сценками, інсценізацією пісні «Підманула підвела», міні-проектом “Our teachers are…” та відгадували думки вчителів за допомогою чарівного капелюха. Вчителям сподобалось свято,вони вдячні випускникам та їхнім батькам за таких хороших учнів.
1 жовт. 2018

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

План заходів: 1. Рейд-перевірка підручників: " Підручники, які маємо і які хочемо мати". 2. Бібліотечний урок екскурсія на тему: " Мандрівка до книжкового містечка".3. Подорож до Країни Радості й Добра ( до 100- річчя від дня народження українського педагога, письменника, В.О. Сухомлинського). 4. Бесіда з учнями 3 класу на тему: "Книжка завжди поруч з нами". 5. Екскурсія до бібліотеки з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
1 жовт. 2018

1 жовтня День Похилого віку, День Ветерана

1. Учні 3, 5, 6 класів взяли участь у благодійній акції «Підтримай людину в старості» , з привітаннями та подаруночками з’їздили до Нижньоворітського територіального центру соціального обслуговування. 2. З учнями 1-4 класів було проведено години спілкування: «Чого вчать нас бабусі та дідусі», «Чарівні слова – полонять серця», «Мій рід, моя родина». 3. З учнями 5-9 класів було проведено урок милосердя «Від старості не зарікайся», усний журнал «Повага – ниточка що з’єднує покоління», «Старість наших батьків – це наша старість», бесіди «Доброта: милосердя, повага до людей похилого віку», «Дякуй старшим за те, що вони повчають тебе».
21 вер. 2018

Міжнародний день пам'яті жертв фашизму

План заходів проведений у школі: 1.Виставка літератури, присвяченої даній тематиці. 2.Інформаційна конференція на тему: «Внесок України в боротьбу проти фашизму». 3.Інформаційні хвилинки для учнів 1-4 класів на тему: « Це не забудеться ніколи». 4.Круглий стіл на тему: «Зоряний вінок пам’яті».
17 вер. 2018

Тиждень безпеки життєдіяльності " Увага! Діти на дорозі"

З 17.09.2018 по 21.09.2018 в школі був проведений тиждень безпеки життєдіяльності "Увага! Діти на дорозі". План заходів: 1. Бесіда " Твоя безпека- це твоя уважність". 2. Ситуаційно -рольова гра" Абетка пішохода". 3. Година спілкування" Безпека руху школярів. Уміння правильно обирати дорогу", " Будь уважним на дорозі", " Я пішохід". 4. Бесіда " Твій друг- безпечний рух". 5. Відверта розмова "" Золоті" правила поведінки на дорозі".
4 вер. 2018

Наш 1 клас

- Що за школа в нас Нова?- Чути скрізь такі слова. Думаю, що це цікаво Думають так й наші мами.
3 вер. 2018

День знань

Світлий вересень знову скликає В рідні школі своїх дітлахів. І до книжки, до знань закликає, Щоб учився тут кожен й мужнів.
15 черв. 2018

Підсумок виховної роботи школи

Реалізація основних положень Концепції національно-патріотичного виховання у школі