18 груд. 2019

Свято Миколая

18 грудня з учнями ГПД було проведено свято "Зустріч Святого Миколая"
12 черв. 2019

Звіт директора закладу

Звіт директора закладу Мадяр Г.П. перед громадськістю
12 черв. 2019

Результати ДПА

Результати ДПА у 9 класі
22 трав. 2019

Міжнародний день музеїв

22 травня - зав.музеєм Брунцвик Л.А. було проведено виховний захід з презентацією до Міжнародного дня музеїв для учнів 5-9 класів
21 трав. 2019

Результати ДПА у 4 класі

Аналіз результатів державної підсумкової атестації у 2018-2019 н.р.
16 трав. 2019

День вишиванки

Я встану рано-вранці, на світанку, Як спалахне на квіточці роса. Вдягну найкращу в світі вишиванку І оживе, засвітиться краса В промінні сонця. І моя сорочка У рунах, в квітах зразу оживе... З чарівних квітів я сплету віночка Й над світом щира пісня попливе. Сорочка, що матуся вишивала, Сердечко гріє, душу веселить. Бо ж мама щастя-долю закликала. Цей оберіг в житті нас захистить.
15 трав. 2019

15 травня - Міжнародний день сім'ї

Моя сім’я і дорога родина — Це тато, мама, бабця і дідусь, Сестричка, братик і любов єдина, І я у них також любити вчусь. Мені тут тепло, затишно і тихо, Надійно, світло, радісно завжди. Мене в родині оминає лихо, З усім на світі я біжу сюди. Чи радість світла в серденьку буяє, Чи сльози гіркі ллються із очей. Я йду в родину, я ж бо добре знаю, Як люблять у моїй сім’ї дітей. Пригорне ніжно матінка дитину, Положить тато руку на плече. Я завжди можу спертись на родину, Тут серце біль тяжкий не обпече. Бо є любов, підтримка і увага, Є тепле слово — щастя джерело. Панує у родині в нас повага, Любов прадавня, ласка і тепло.
11 трав. 2019

Загальношкільні батьківські збори

План: 1. Звіт директора закладу перед батьками. 2. Виступ "Посилення відповідальності батьків за неповнолітніх дітей" (Бобонич В.І) 3. Виступ вчителя НУШ Івашко Ю.І. 4. "Булінг в учнівському середовищі" практичний психолог Беренич М.М. 5. Виступ учнів 3-9 класів для батьків "Як сонце, сяє над віками, матусю, образ Твій святий" педагог-організатор Гафинець Л.Ф.
11 трав. 2019

МО класних керівників

Відкрита виховна година підготовлена класним керівником Дербаль В.Ю. у 2 класі присвячена "Дню Матері" Найдобріша, найкраща матусю рідненька! В цей день ми вклоняємось дуже низенько. За сонечко ясне, за серце прекрасне, За те, що добром зігріваєте нас, За те, що в щасливу і скрутну хвилину Ми можемо всі прихилитись до вас. Хай вас обминають невдачі та грози, Нехай лиш від сміху з'являються сльози, Міцного здоров'я з роси і води, Бадьорість та настрій хай будуть завжди!
9 трав. 2019

Паломництво по монастирях Закарпатської області

9 травня - відбулася екскурсія з учнями 8 класу по монастирях Закарпатської області. Учні відвідали: Свалявський , Мукачівський, Ужгородський, Ракошинський, Іршавський та Приборжавський жіночі та чоловічі монастирі. Дізналися історію створення монастирів, життя монахів та монашок, а також учні відвідали атракціони міста Мукачева та Ужгорода. Велика подяка настоятелю отцю Василію Симканичу за цікаво проведений з учнями час.