13 бер. 2020

УВАГА !!!

з 12 березня по 03 квітня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.
6 бер. 2020

"Весна - це магія, це свято жінок!"

Весна! Весна - це тепле, Блакитне небо, яскраве сонечко. Весна - це перші квіти, веселі пісні пташок, Весна - це магія, це свято жінок! Привітання учнів 9 класу наших жінок- вчителів.
2 бер. 2020

Замовлення підручників для 3 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу
21 лют. 2020

Міжнародний день рідної мови

Кожній людині наймиліша та мова, яка ще в ранньому дитинстві лилася з вуст найрідніших людей. Дзвенить вона і в школі, бібліотеці, на вулиці, адже це мова жителів мого краю. До Міжнародного дня рідної мови у закладі було проведено ряд заходів: 1) у 3 класі " Мова - душа народу", 4 класі " Співай, мово наша", 5-9 класі вікторина - подорож "Океаном рідної мови". Рідна мова в рідній школі! Що бринить нам чарівніш? Що нам ближче і миліш, І дорожче в час недолі?! Рідна мова в рідній школі!
20 лют. 2020

Відзначення роковин Небесної Сотні

Сьогодні 20 лютого 2020 року, - шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революціх Гідності. Цього дня. 6 років тому. Україна пережила трагічний етап. З такими словами було розпочато виховний захід з учнями школи. А також перегляд відеофільму з учнями старших класів
18 лют. 2020

Відзначення 5-річниці виходу сил АТО з Дебальцевого

В нашій школі було проведено з учнями 7-9 класів урок-пам'яті 5-річниці виходу сил АТО з Дебальцевого. Перегляд відеоролика "Бій під Дебальцевим". Бої в Дебальцевому стали однією з ключових подій у протистоянні на Донбасі. У ньому взяли участь тисячі бійців та сотні одиниць техніки й артилерії з обох сторін. Дебальцеве було окуповано російською армією і бойовиками у лютому 2015 року, після того, як армія РФ вдруге після Іловайська, пішла на пряме вторгнення в Україну. Найгостріша фаза протистояння тривала з 25 січня до 18 лютого 2015 року. Відведення військ проходило двома основними маршрутами невеликими колонами під прикриттям бойових броньованих машин та артилерії. За даними Генштабу, під час бойових дій в районі Дебальцевого у період з 15 січня-18 лютого загинуло 110 військослужбовців, 270 було поранено, 7 взято в полон, 18 зникли безвісті.
18 лют. 2020

Безпечний Інтернет

18 лютого 2020 року вчителем інформатики Лянг М.І., було проведено виховний захід присвячений Дню Безпечного Інтернету з учнями 7 класу. Учнями були підготовлені та презентовані на заході цікаві проекти " Про життя людей у віртуальному світі", висвітлені позитивні і негативні сторони користування мережею Інтернету. Перегляд відеоролика "Найжахливіший тиждень Петрика". Вчителем було проведено інтерактивні вправи" Хто надіслав тобі листа", "Хто я?".
22 січ. 2020

22 січня у школі проводилася загальношкільна лінійка до Дня Соборності України
27 груд. 2019

Новорічний ранок з учнями

27 грудня в школі було проведено для учннів 1-4 класів Новорічні ранки, для учнів 5-9 класів було проведено балмаскарад.
20 груд. 2019

Нагородження переможця

РЦЗ було нагороджено ученицю 9 класу Дербаль Вероніку за І місце в районному та обласному конкурсі : "Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю"