5 бер. 2021

Шевченкiвськi днi

9 березня 1814 року в родині українського кріпака народився маленький хлопчик Тарас, якому судилося стати великим поетом, художником та виразником думок свого народу, відомим як Кобзар.
25 лют. 2021

150-рiччя вiд дня народження Лесi Українки

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.
3 груд. 2020

Відкритий урок з географії у 8 класі

Вчителем географії Лянг М.І, було проведено відкритий урок у 8 класі на тему: " Форми земної поверхні. Простягання низовин, височин, гір"
27 лист. 2020

День пам'яті жертв Голодомору

"Давно не писала Вам, бо на радісні теми не пишеться, а про погане намагаюся не думати. І взагалі намагаюся поменше думати... У закладі було проведено класними керівниками уроки-пам'яті, виховні години, бесіди: "Ціна йому - життя!", "Були колись страшні часи", "Жнива скорботи", " І запалали свічки пам'яті та скорботи".
27 лист. 2020

Відкритий урок з історії України у 8 класі

Виникнення українського козацтва та Запорізької Січі
25 лист. 2020

Акція " 16 днів проти насильства"

У закладі було проведено такі заходи :" Мій улюблений світ - без насильства", анкетування на виявлення насильства в сім'ї та школі ( 5-9 класи), перегляд відеоролика з учнями 9 класу: " Життя на продаж", "Ми проти насильства" ( 6-7 класи)
23 лист. 2020

ІІ Засідання творчої групи

Відкритий урок з трудового навчання у 5 класі на тему: "Гольниця з фетру своїми руками". Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці.
20 лист. 2020

День Гідності та Свободи

У школі було проведено ІІ засідання МО класних керівників . Відкрита виховна година у 6 класі " Країна нескорених", підготовлена кл.керівником Бурак М.А. З Днем Гідності та Свободи! Моя Україна встала з колін, Вона подолає всі стіни. І стане країною серед країн, Відродиться під час руїни. Слава Україні!
5 жовт. 2020

Всесвітній день захисту тварин

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин
1 жовт. 2020

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

У закладі були проведені такі заходи: Бесіда: "Поважаймо старість словом і ділом", інформаційне повідомлення "Шануємо та поважаємо", година спілкування"Сивина на скронях - мудрість у очах".