18 трав. 2021

Міжнародний день музею

В закладі керівником музею було проведено екскурсію до історико-краєзнавчого музею
17 трав. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17.05.21 по 21.05.21 в закладі був проведений тиждень безпеки життєдіяльності "Увага! Діти на дорозі". План заходів: 1. Бесіда "Твоя уважність". 2. Ситуаційно-рольова гра "Абетка пішохода". 3. Година спілкування "Безпека руху школярів". 4 Бесіда " Твій друг- безпечний рух". 5. Відверта розмова "Золоті правила поведінки на дорозі"
14 трав. 2021

150 років Василеві Стефанику

До 150-річчя з дня народження Василя Стефаника в нашому закладі проведено ряд заходів: уроки позакласного читання творів новеліста, виступ учнівського самоврядування , присвячений вшануванню пам’яті Василя Семеновича «Василь Стефаник: сила справжнього таланту».
13 трав. 2021

Екскурсія до історико-краєзнавчого музею

Керівником музею Радич Н.І було організовано екскурсію до історико-краєзнавчого музею для учнів 2-3 класів
10 трав. 2021

День матері

В День Матері бажаю, Краси, насолоди І вічної вроди! Від Бога – здоров'я, Сил – від природи! Тепла і натхнення, Любові і сміху, Від рідних і друзів – Безмежної втіхи! Класними керівниками були проведені: виховні заходи, конкурси, вікторини "Лиш мати вміє жити, світитися світитися, немов зоря", "Доля жінок", "Матусина казка".
7 трав. 2021

8 травня День пам'яті та примирення

В закладі було проведено єдину виховну годину «Рокам ніколи пам’яті не стерти», «Пам’ятаємо – Перемагаємо!». Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинно назавжди зберегти пам’ять про цю страшну війну.
29 квіт. 2021

Виставка "Воскресни писанко!"

Христос Воскрес! Радійте, діти, Біжіть у поле, у садок, Збирайте зіллячко і квіти, Кладіть на Божий хрест вінок. Нехай бринять і пахнуть квіти, Нехай почує Божий рай, Як на землі радіють діти І звеселяють рідний край. На вас погляне Божа Мати, Радіючи, з святих небес... Збирайтесь, діти, нум співати: Христос Воскрес! Христос Воскрес!
26 квіт. 2021

26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

На Чорнобиль журавлі летіли, З вирію вертались навесні. Як сніжниця, попелище біле Розвівалось в рідній стороні. Там згоріли гнізда і гніздечка, Поржавіла хвоя і трава, Журавлина крихітна вервечка Напиналась, наче тятива. Не було ні стогону, ні крику, Тільки пошум виморених крил. Журавлі несли печаль велику, Наче тінь невидимих могил. Не спинились птиці на кордоні, Де сягає атомна яса, І дивився батько з-під долоні, І ридала мати в небеса. На Чорнобиль журавлі летіли, З вирію вертались навесні...
19 бер. 2021