15 черв. 2021

7-й день (seventh day) День поезії (Poetry Day)

1. Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2. Читання віршів англійською мовою. / Reading poems in English. 3. Поетичні аплікації (зробити аплікації до вибраних поезій). / Poetic applications (make applications to selected poems).
14 черв. 2021

6-й день (sixth day) День сім’ї (Family Day)

1/Фізкультхвилинка. / Physical activity. 4. Мовний пінг-понг (запитання— відповідь). / Language ping-pong (question — answer). 3.Пазл (складання людини за частинами тіла). / Assemble human for parts of the body.
13 черв. 2021

5-й день (fourth day) День винахідника (The Day of the Inventor)

1. Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2. Поробки з непотрібних речей. / Crafts from unnecessary things. “Garbage show”. 3. Представлення робіт. / Presentation of works.
12 черв. 2021

4-й день (fifth day) Пісенний день (Song Day)

1. Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2. Вивчення пісні англійською мовою. / Lear¬¬ sing songs in English. 3.Конкурс на кращого виконавця. / Compe-tition for the best performer.
11 черв. 2021

3-й день (third day) День дружби (Friendship Day)

3-й день (third day) День дружби (Friendship Day) 1. Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2. Конкурс малюнків «Я малюю друга». / Drawing competition “I draw a friend”. 3.Виготовлення листівок та їх підпис. / Making leaflets and their signature.
10 черв. 2021

2-й день (second day) День спорту (Sport Day)

2-й день (second day) День спорту (Sport Day) 1. Фізкультхвилинка. / Physical activity. 2. Ланцюжок. / Chain. 3. Спортивна гра. / Sport game.
9 черв. 2021

Відкриття мовного табору " Butterfly"

В закладі працює мовний табір з 09.06.- 18.06.2021 року Мовний табір працює за певним планом 1-й день (first day) День знайомств (The Day of Acquaintance) 1. Знайомство учнів між собою. / Acquaintance of pupils among themselves. 2.Відкриття мовного табору./ Opening Ceremony/ 3. Об’єднання в загони. / Association in detachments.
1 черв. 2021

1 червня - День захисту дітей

В закладі були проведені такі заходи: 1. Свято розваг «Хай буде дитинство щасливим» 2. Конкурс малюнків на асфальті «Чарівний світ дитинства» 3. Спортивна естафета, турнір з міні-футболу. 4. Квест «Хай вічно сміється дитинство дзвінке»
31 трав. 2021

Зарахування учнів 1 класу

Зарахування учнів 1класу
20 трав. 2021

20 травня - День Вишиванки

Вишиванка – Вкраїна і доля. В ній не лише барвиста краса. В ній боролися предки за волю І відходили на небеса. Жито жали і хліб випікали, І у парі ішли під вінець. В ній дітей своїх благасловляли Батько й мати, від щирих сердець. Вишиванко моя, вишиванко, Ти- як пісня, у серці моїм. Одягну тебе в будні і свята, Щоб любов поселилася в нім.