21 лют. 2017

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Вшанування Міжнародного Дня рідної мови було відзначено різноманітними цікавими заходами: Усний журнал "Мова- дивний скарб" ( 1 клас), бесідами у 2-4 класах "Чарівні звуки, рідне слово- моя сердечна українська мова", Гра- віторина "Ніжна мова калинова- знань нових міцна основа" (ГПД), Інтелекткальна гра з учнями 5 класу "Рідне слово, материнська мова", вікторина "Найкращий знавець рідної мови" (6 клас), усний журнал з медіа-презентацією "Моя чудова рідна мова" ( 7 клас), виховна година у 8 класі "Лунай, прекрасна наша мово!", поетичний вернісаж у 9 класі "Мово моя калинова!"
20 лют. 2017

20 лютого - день пам'яті Небесної Сотні

У школі було проведено виховний захід присвячений Небесній Сотні "Їх прийняло небо, лишивши списки" педагогом-організатором, а також виховний захід у 5 класі класним керівником Довганинець Ю.П.
27 січ. 2017

29 січня - День пам'яті героїв Крут.

27 січня в школі класними керівниками були проведені виховні години до дня пам'яті героїв Крут.
23 січ. 2017

22 січня- День Соборності України

23 січня в школі була проведена загальношкільна лінійка до дня Соборності України, а також класними кервівниками виховні заходи.
29 груд. 2016

Рік Новий - зустрінем разом.

29 грудня в школі були проведені новорічні ранки для учнів 1-4 класів, а також для учнів 5-9 класів був проведений Новорічний балмаскарад педагогом-організатором Гафинець Л.Ф., та класним керівником Лянг М.І. та учнями 9 класу. Учнями 9 класу було проведено: конкурси, ігри, розіграш лотареї.
19 груд. 2016

До школи завітав Святий Миколай

19 грудня в учнів початкових класів було проведено свято до дня Святого Миколая виховатилем ГПД Вотьканич Н.В, а також конкурс малюнків та листівок.
1 груд. 2016

1 грудня- Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

В школі було проведено конкурс малюнків, стінгазет, та виховний захід "Зупинимо СНІД покі він нас не зупинив".
1 груд. 2016

Тиждень англійської мови

25 лист. 2016

Жертвам Голодомору 1932-1933 років " Запали свічку"

25 листопада в школі було проведено загальношкільну лінійку присвячену Жертвам Голодомору 1932-1933 років. Акція " Запали свічку", а також класними керівниками було проведені виховні години.
15 лист. 2016

Всесвітній день паління

В школі було проведено конференцію " Ні - палінню", а також виставка стінгазет " Ми - за здоровий спосіб життя".