11 лист. 2016

тиждень української мови та писемності

виступи учнів

правове виховання

учні 7 класу, класний керівник волошин І.В.

правове виховання

виступ учнів 9 класу, класний керівник Лянг М.І.
7 лист. 2016

День рідної мови

З 07.11. по 11.11 в школі проводиться тиждень знавців рідної мови з відзначення Дня української мови і писемності. У школі проводяться такі заходи: 1. Урочиста лінійка "Квітуй, прекрасна наша мово!". Учні 5, 6, 8 класів та вчителі української мови Ференц Г.М. , Дербаль М.Ю. Книжкова виставка "Українська мова- державна мова України" та виставка учнівських малюнків та ілюстрацій, Учні 5-8 класів, бібліотекар Беренич М.М. 3. Перегляд експрес-уроків "Говорімо українською правильно". Мовна гра "Заквітчаймо Україну!" Учні 5-9 класів, Ференц Г.М. 4. Літературно- музична композиція "Дзвенить струмочком Рідна мова" . Учні 3 класу і кл. кер Івашко Ю.І. 5. Мовна вікторина "Люби рідну мову- життя основу" .Учні 1 класу , кл. кер Климович Г.Е. 6. Свято рідної мови. Учні 4 класу, кл кер Дербаль В.Ю. Година спілкування "Наша мова калинова". Учні 2 класу , кл кер Биркович І.Ф.
18 жовт. 2016

Свято - ярмарок "Осінні дари"

З 18-19 жовтня в школі було проведено свято осені, а також організована виставка-ярмарок "Осінні дари" учнями 2- 9 класу, вчителем трудового навчання та педагогом-організатором. Всіх учасників свята - виставки було нагороджено грамотами.
17 жовт. 2016

План проведення тижня правового виховання з 17.10. по 21.10.2016

1. Бесіда: " Права і обов'язки дітей" - Климович Г.Е. учні 1 класу; 2. Рольова гра з учнями " Знай свої права" - Биркович І.Ф. учні 2 класу; 3. Бесіда "Права та обов'язки учнів" - Івашко Ю.І. учні 3 класу; 4. Година спілкування "Всі діти мають право на освіту" - Дербаль В.Ю. учні 4 класу; 5. Година спілкування "Твої права, дитино" - Вотьканич Н.В. учні 2-4 класу; 6. Правовий тренінг "Мир і дружба - не дива, або знай свої права" - Маврер Л.В.-учні 8 класу; 7. Бесіда "Подорож до країни права" - Довганинець Ю.П.-учні 5 класу; 8. Година спілкування "Злочин і кара" - Дербаль М.Ю учні 6 класу; 9. Правовий ринг "Захист прав дитини" - Волошин І.В. учні 7 класу; 10. Бесіда " Права та обов'язки громадянина" - Лянг М.І учні класу; 11. Конференція " Що таке права і свободи громадянина" - Траньович В.В. - учні 8-9 класу.
6 жовт. 2016

Урочисте привітання учнів 9 класу вчителів школи

6 жовтня в школі було проведено святковий концерт до дня учителя " Уклін тобі, наставнику" яке підготувала педагог-організатор школи Гафинець Л.Ф. з учнями 9 класу.
1 жовт. 2016

Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

З 1 жовтня по 30 жовтня в школі проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Місячник проводиться по складеному плану роботи бібліотекара Беренич М.М. 1. Урочисте відкриття місячника шкільних бібліотек. 2. Конкурс малюнків " Моя шкільна бібліотека". 3. Круглий стіл «До проблеми шкільного підручника» 4. Екскурсії до бібліотеки «Рада знайомству, мій юний читачу". 5.Літературна вікторина «Казка запрошує нас на гостини» 6. Конкурс на кращу презентацію «Довідкова література» 7. Усний журнал «Книга– джерело знань і мудрості» 8. Бібліотечний урок «Подорож у Країну Книголяндію» 9. Підведення підсумків, та нагородження грамотами найактивніших учасників.
29 вер. 2016

Відзначення 150 - річчя М.С. Грушевського

В школі було проведено урок - конференція " М.С. Грушевський - перший президент" з учнями 8-9 класів вчителем історії. А також організована виставка праць,творів Грушевського в коридорі школи. Багато матеріалу було ще висвітлено в бібліотеці школи.
29 вер. 2016

Рада профілактики